Background

Çözüm Merkezi

ERP, CRM Entegrasyonları

Muhasebe programınız ile tam entegre çalışan B2B ve B2C altyapılarımız sayesinde zamandan ve paradan tasaruf sağlayın.
devamı

Ödeme Sistemleri

Entegre olduğumuz güvenilir ödeme altyapıları ile tek tek bankalar ile anlaşmak yerine tek bir başvuru ile 1 günden daha kısa sürede tüm bankaların sanal poslarına E-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz.
devamı

Ürün Karşılaştırma

En popüler ürün fiyat karşılaştırma sitelerine sizlerde entegre olup ürünlerinizi hiç bir işlem yapmadan otomatik olarak listeleyebilirsiniz.
devamı

Pazar Yeri Entegrasyonları

Bilindik tüm pazaryerlerindeki mağazalarınıza E-Ticaret sitenizde bulunan ürünleri çok hızlı kolay bir şekilde listeleyebilirsiniz.
devamı

Kargo Ve Lojistik

Lebisoft E-Ticaret paketlerimiz tüm bilindik kargo firmaları ile tam entegre çalışmaktadır. kargo hareketlerini otomatik, anlık olarak müşteriniz ile paylaşabilirsiniz. Sisteme düşen siparişleri kargo fişi ile kendiniz paketleyebilirsiniz.
devamı

Bankalar

Sanal POS için ayrı ayrı her bir bankaya başvurmak ve her biri için farklı kira ve komisyon ödemek yerine hepsi için tek bir ödeme entegrasyonu ile anlaşma sağlayabilirsiniz.
devamı

SEO Yönetimi

Aramalarda organik olarak üst sıralarda yer almak için etkili bir SEO çalışmasına ihtiyaç vardır. Organik aramalarda üst sıralara yerleşerek reklam bütçenizin maliyetini düşürebilirsiniz. Etkili SEO çalışması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
devamı

Uzman İçerik Yöneticisi

Alanında uzman içerik yöneticilerimiz bannerlarınızı, metinlerinizi, ürün fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde istediğiniz gibi düzenleyebilir. Dilediğiniz ürünleriniz için ayrıntılı inceleme videoları oluşturabilir. Böylelikle siz sadece ticaretiniz
devamı

Dijital Reklam Uzmanı

Profesyonel dijital reklam uzmanları sizin için google, yandex, facebook, instagram ve youtube gibi mecralarda markanızın minimum maliyet ile reklam ve kampanyalarını yayınlar.
devamı

Background

Lebisoft iş ve çözüm ortağı olun