Background

Müşteri Görüşleri

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Eticaret kullanmaya ve online satış yapmaya Lebisoft firması ile başladık. Lebisoft sayesinde kabuğumuzu kırdık, altından kalkamayız dediğimiz bir işi başardık. Lebisoft ekibinin verdigi profesyonel destek sayesinde artık tüm Türkiye'ye satış yapıyoruz. Arkamızda böyle bir ekibin olması ve her an bizi desteklemesi bize güven veriyor teşekkürler.

Samet Gülenç

www.otofiltreleri.com

Daha önce bir kaç kez farklı firmaların eticaret paketlerini deneyimleme fırsatım oldu. Tecrübelerime bakarak yorum yapacak olursam diğer eticaret paketlerine kıyasla Lebisoft'un en uygun paketi bile işe yarar, dolu dolu bir eticaret paketi.

Yunus Biçer

www.eminadimlar.com

Lebisoft sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da yaptığı işin arkasında duran bir firma. Iki farklı markamıza birer adet e-ticaret sitesi aldık ve verdikleri hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler Lebisoft

Atakan Kurt

www.elektrikmerkezim.com

B2B ve B2C sistemlerimizi kurup Logo muhasebe programımıza sorunsuz entegre olup tüm isteklerimizi hızlı bir şekilde çözüm üreten Lebisoft yazılım ve destek ekibine Teşekkür ederim.

Hüseyin Öztürk

www.tibconbayi.com

Lebisoft'un yazılımını uzun yıllardır kullanıyoruz. Bu zamana kadar tüm taleplerimize en hızlı şekilde cevap verdiler. Teşekkürler Lebisoft.

Yasin Odabaş

www.organikbal.com

Öncelikle sabırla tüm isteklerimize kulak verdiler ve bize yol gösterdiler. Mevcut micro muhasebe programımıza, çalışma şeklimize göre dizayn edip B2B ve B2C sistemlerine entegre ettiler. Satış sonrası isteklerime cevap verip çözüm ürettiler. Sayısız soruma sabırla cevap verdiler. Buradan Lebisoft ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Ali İlker TOSUN

www.e-alescia.com