Background

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2005 yılından itibaren yazılım sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2013 yılında E-Ticaret yazılımı geliştirmeye başlamış olup 4 yıllık arge ve geliştirme sonucu 2017 yılında LEBİSOFT A.Ş ünvanıyla e-ticaret yazılımı hizmeti vermeye başlamıştır.

Gelişen teknolojileri sizin için takip ederek yeni proje ve yazılım çözümleriyle müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmak için genç, profesyonel ve dinamik kadrosuyla sunduğu hizmette her zaman en iyiye ulaşmayı amaç edinmiştir.

Misyon

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun, düşük maliyet ile satılabilen ve kolay kullanılabilen bir e-ticaret sitesi üretmek, yenilikleri takip ederek geliştirmek, müşteri memnuniyetini her zaman hedeflerimiz arasında ilk sırada tutarak bulunduğumuz sektörde sürekli olarak ilerlemek ve büyümek.

Vizyon

Güvenilir ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunan, rakiplerinin örnek aldigi, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen, benimsediği ve belirlediği amaçlarından sapmadan, her açıdan bi e-ticaret yazılım firmasından daha fazlasını vaat eden, Türkiye ve dünyanın her bölgesinde saygın ve lider bir e-ticaret firması olmak.

Sektörde bulununan yeni iş alanlarında ve mevcut pazarda yeni hizmetler geliştirmek ve büyümek.

Müşteri odaklı çalışan, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulunduran,
uygun fiyata da kalitenin satılabileceğine inanan ve her alanda en çok tercih edilen e-ticaret yazılım firması olarak markalaşmak.

Satış anında ve satış sonrasında sunulan hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilen bir marka olmak.

Verdiğimiz hizmet yıllardır uğraştığımız, çabaladığımız çalışmalarımızın nihai sonucudur.
Müşterilerimize sunduğumuz hizmet onlar tarafından ne kadar beğenilir ve ne kadar memnuniyet sağlanırsa bizim de firma olarak değerimiz o kadar artacaktır.
Ayrıca Çalışmalarımız esnasında bir bütün olup, takım ruhu ile hareket ederek çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak, işlerini severek yapabilmelerini sağlamak temel amaçlarımız arasındadır.
Müşterilerimiz ve çalışanlarımız bizim değerlerimizdir.
Bu iki değeri en iyi şekilde koruyarak hizmetlerimizden kar sağlayıp büyümek hedefimizdir